ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
23/5/2018 - יום רביעי ט' בסיוון תשע"ח
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מתנדבי זק"א ת"א שימחו חולים וקשישים לפני פורים - גלריה

מתנדבי זק"א ת"א שימחו חולים וקשישים לפני פורים - גלריה

מתנדבי ארגון זק"א תל אביב רגילים לקיים פעילויות לשמירה על כבוד המת, ופעילויות חילוץ והצלה, אולם לרגל חג הפורים ביקשו המתנדבים לשנות משגרת יומם ולהביא את אווירת החג והשמחה גם לקשישים ולחולים שאין מישהו אחר שעושה זאת.

מתנדבי הארגון הגיעו לבית החולים הסיעודי נאות אביב ביפו ולמרכז לבריאות הנפש אברבנאל כשהם מחופשים ומלווים בכלי שיר וזמר, והכניסו את הקשישים והחולים לאווירת החג.

המתנדבים חילקו לקשישים אוזני המן, ממתקים ומשלוחי מנות מתנת ארגון "רפואה וחיים" של חסידי ויז'ניץ. מנהלי מוסדות הרפואה יצאו מגדרם לשבח את המתנדבים שהגיעו, מאחר ושום ארגון לא מגיע למוסדות אלו. הערכה רבה הביעו למארגן האירועים המתנדב דרור אביטל.

רגעים מרגשים נרשמו כאשר הקשישים הצטרפו לריקודי המתנדבים, כשכמה מהם מזילים דמעות התרגשות. מנכ"ל זק"א תל אביב הרב צבי חסיד הודה למתנדבים הרבים ואמר: "כפי שאנו רגילים בכל ימות השנה לעשות פעילות לא שגרתית, החלטנו להגיע לכבוד פורים ולשם שינוי לשמח דווקא את החיים שמרגישים לצערנו לעיתים נשכחים מאד. אני מבקש להודות בחום רב למתנדבים הרבים שהגיעו ותרמו מזמנם ומכוחם להכניס את השמחה ללבות החולים והקשישים, וזה בהחלט היה בגדר של 'מת מצווה הכל קרוביו', מאחר שמדובר במוסדות שאילולי פעילותנו לא היו זוכים לשמחה שכזו".

צילום: מוטי קרליץ - דוברות זק"א תל אביב  16/03/2017
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מתנדבי זק"א ת"א שימחו חולים וקשישים לפני פורים - גלריה