ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
19/3/2019 - יום שלישי י"ב באדר ב' תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » עצורים בהתפרעויות בשועפט ובעיירה ביתוניא - תמונות

עצורים בהתפרעויות בשועפט ובעיירה ביתוניא - תמונות

לוחמי משמר הגבול וחיילי צה"ל פעלו היום במספר מוקדים של הפרות סדר כשהמרכזיים ביניהם היו במחנה הפליטים שועפט ובעיירה הפלסטינית ביתוניא, שם התעמתו עשרות מפרי סדר שיידו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר הכוחות שהשיבו בשימוש של אמצעים לפיזור הפגנות. במסגרת הפעילות הביאו לוחמי מג"ב למעצרם של 10 חשודים, 6 בגין יידוי אבנים במחנה שועפט ו-2 בגין יידוי אבנים בביתוניא.

הלוחמים אף הביאו הערב למעצרו של חשוד נוסף במחנה הפליטים שועפט לאחר שהשליך בקבוק תבערה לעבר המעבר בכניסה למחנה הפליטים. מעצרו של החשוד התאפשר הודות לפעילות חכמה במסגרתה מיקמו הלוחמים תצפית ומארב. בחיפוש על גופו נמצאו 2 סכינים ושרטוט של המעבר. עוד הביאו הלוחמים למעצרו של צלם תקשורת פלסטיני שעל פי החשד תקף וגידף קצין צה"ל בביתוניא. כל החשודים, 7 תושבי מחנה הפליטים שועפט, 2 תושבי ביתוניא ו-1 תושב רמאללה(הצלם) נעצרו להמשך חקירה של משטרת ישראל.

במשטרה מדגישים כי חופש הפעולה שניתן לעיתונאים בזירות המבצעיות בהן פועלים השוטרים והלוחמים ימשיך להתקיים. עם זאת במשטרה מגנים את הניצול הציני של חלק מהצלמים והכתבים שתחת הכיסוי העיתונאי פוגעים בכוחות ומפריעים להם לפעול. כנגד אלו תפעל המשטרה בכלים העומדים לרשותה גם אם הדבר יוביל למעצר, חקירה והעמדה לדין כפי שנעשה במקרה הנוכחי.

צילום: דוברות המשטרה  21/02/2018
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » עצורים בהתפרעויות בשועפט ובעיירה ביתוניא - תמונות