ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/6/2019 - יום שלישי כ"ב בסיוון תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חקלאים מהרשות הפלסטינית סיירו במפעל טוף מרום גולן - תיעוד

חקלאים מהרשות הפלסטינית סיירו במפעל טוף מרום גולן - תיעוד

עשרות חקלאים מהרשות הפלסטינית, הגיעו במהלך השבוע האחרון לסיור במפעל חברת טוף מרום גולן באזור התעשייה אלון תבור, כחלק משיתוף פעולה ועידוד חקלאות חדשנית ומתקדמת, גם בקרב האוכלוסייה הפלסטינית. את הסיור הוביל מתאם החקלאות מטעם המנהל האזרחי לאזור יהודה ושומרון מועדי סמיר.

החקלאים ששמעו על החדשנות והפיתוחים פורצי הדרך של טוף מרום גולן, ביקשו להגיע להתרשם וללמוד על החידושים ולנסות ליצור שיתופי פעולה, על מנת לשפר ולחזק את החקלאות בשטחי הרשות הפלסטינית ולהיעזר בידע ובניסיון הישראלי.

כ-50 חקלאים הגיעו בהסעה אל המפעל, שם התקיים סיור שכלל הסברים של הצוותים המקצועיים על תהליכי הסניטציה, כריית הטוף, פיתוח מצעי מותאמים, גרובגים, קוקוס, כבול וכדומה. את הסיור הובילו אלדד הרי, מנכ"ל חברת טוף מרום גולן, איתי בשן, סמנכ"ל השיווק בחברה ויוני אוסרוביץ אגרונום החברה.

בתום הסיור ציינו החקלאים, כי התרשמו מאוד מרמת ההקפדה, הסדר והמקצועיות במפעל, "להתאים הרכב ספציפי של מצע קרקע לצרכים של כל גידול וגידול זו חקלאות מתקדמת וחדשנית, כך ניתן להשיג תוצאות טובות יותר" אמרו בהתייחסות למחקרים בטוף מרום גולן והתאמות המצעים לגידולים השונים.

בטוף מרום גולן ציינו: "בהמשך למשלחות רבות המגיעות מהארץ והעולם, שמחנו לארח גם את משלחת החקלאים מהרשות הפלסטינית ולהציג את הקדמה של החקלאות הישראלית הבאה ליידי ביטוי במפעל החברה".

צילום: לע"מ  30/04/2018
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חקלאים מהרשות הפלסטינית סיירו במפעל טוף מרום גולן - תיעוד