דוברויות בתי החולים

"הזרקת בוטוקס מסייעת לטיפול במיגרנה וכאבי ראש"

הפתרון למיגרנות? ד"ר עלא:

"הזרקת בוטוקס מסייעת לטיפול במיגרנה וכאבי ראש"

רבים מאיתנו  סובלים מהתקפי מיגרנות חוזרים הפוגעים באופן ניכר באיכות החיים, חוסר טיפול הופך את ההתקפים לכרוניים, כעת עושה רושם שיש פתרון מיוחד לכך. הנוירולוג הבכיר- ד"ר עלא אבו סאלח המעניק שירותים במתחם מדיקל טופ בסנטר הגליל בראש פינה מבהיר כי טיפולי בוטוקס אומנם עלו למודעות בשנים האחרונות כטיפולי ביוטי אך היעילות של טיפולים אלו קיימת גם במישור של טיפול נוירולוגי מקצועי כנגד מיגרנה המאושרים על ידי FDA.

לדבריו של ד"ר עלא: "במקרים של מיגרנה כרונית וכאשר שסוגי טיפול שונים ובעיקר מניעתיים לא מצליחים למנוע מיגרנות חוזרות, ניתן לבצע טיפול במיגרנה באמצעות הזרקות בוטוקס כטיפול מניעתי, המפחית בעוצמת המיגרנה ומצמצם את תדירות ההתקפים. הטיפול נעשה באמצעות הזרקה של למעלה מ-30 נקודות בעיקר בחלקו האחורי של הראש והעורף. במקרים מיוחדים גם סביב ארובת העיין" מסביר ד"ר עלא.

לדבריו, קיימים מגוון סוגים נוספים של כאבי ראש הטיפול ניתן גם לכאבי ראש מקבצי ובעיות נורלגיות שונות כגון אוקסיפיטלית, טריגמינלית, כאבי ראש צרביקוגנטית וכו' שניתן לטיפול בהם באמצעות הזרקות כאשר תדירות הטיפול הינה בהתאם לצרכי המטופל ובדרך כלל הטיפול יעיל לתקופה של 3 עד 6 חודשים.

"מיגרנות וכאבי ראש שונים איינם גזירת גורל. יש לרפואה המתקדמת היום כלים מגוונים ומתקדמים לטיפול בכך וחשוב שהמטופלים יכירו אותם" מסביר ד"ר עלא.

לצד עבודתו של ד"ר עלא בבית חולים (לרבות מחלקת טיפול נמרץ), הינו רופא בכיר המשמש גם ככותב חוות דעת לביטוח לאומי. בנוסף, ד"א עלא מקבל מטופלים בתחום הנוירולוגיה, לצד רופאים רבים בתחומים שונים ומגוונים במרכז הרפואי הרב תחומי של הגליל- מדיקל טופ במתחם סנטר הגליל בראש פינה.

הביקור אצל ד"ר עלא במדיקל טופ מוכר על ידיי כללית מושלם, מאוחדת ולאומית למקבלי ההחזרים. לתיאום תור: 0733310440

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

Close
Close