דוברות המשטרה

הרכב נגנב זמן קצר קודם לכן והחשוד שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו נעצר

דוברות המשטרה (ירושלים):

המאבק המשטרתי בעברייני הרכוש וגנבי הרכב: המשטרה עצרה חשוד נוהג ברכב על אף שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו. בדיקה העלתה כי הרכב נגנב זמן קצר קודם לכן והחשוד נעצר.

ערנות ותגובה מהירה של שוטר אגף התנועה במחוז ירושלים הלילה בכביש הסמוך לגבעת זאב, הובילה למעצרו של חשוד (19, מזרח ירושלים) שנהג ברכב שנגנב זמן קצר לפני כן. החשוד נעצר והועבר לחקירה בתחנת לב הבירה ובמהלך היום הוא יובא בפני בימ"ש לטובת הארכת מעצרו.

הלילה, הבחין שוטר התנועה ברכב שעורר חשדו לאחר שביצע עבירות תעבורה ועל כן ביקש לעצורו לבדיקה. במהלך בדיקה זאת עלה כי הנוהג ברכב לא הוציא רישיון נהיגה כלל ובנוסף, מדובר ברכב שנגנב זמן קצר לפני כן מצפון העיר ירושלים. החשוד כאמור נעצר והועבר לחקירת המשטרה.

אירוע זה מצטרף למספר מעצרים ביממה האחרונה של חשודים בגניבת כלי רכב ובניסיונות לעשות כן, על ידי שוטרי מחוז ירושלים. במסגרת חקירה נחושה של שוטרי וחוקרי תחנת מוריה בעקבות מקרים שכאלו שאירעו, נעצרו אמש מספר חשודים, ביניהם פלסטינים תושבי איו"ש, ומעצרם הוארך בבית משפט במספר ימים לטובת המשך חקירתם בגין גניבת כלי רכב.

משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל הכלים והאמצעים שברשותה על מנת לסכל גניבות, לעצור את עברייני הרכוש ולמצות את הדין עם אלו הפוגעים בציבור וברכושו.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

Close
Close