2525 - מבזקי חדשות והודעות דוברות

סערה! ‏נפתלי בנט: ״שמח שיש חרדים, אנחנו צריכים להגביל את ההשפעה הפוליטית שלהם״.

סערה! ‏נפתלי בנט בכנס ג'רוזלם פוסט: ״אני שמח שיש חרדים, אבל אנחנו צריכים להגביל את ההשפעה הפוליטית שלהם״.

התגובות במערכת הפוליטית לדברי בנט – ניתן להאזין לדבריו בהרחבה במספר 079-5219-777 שלוחה 1

יו"ר הציונות הדתית ח"כ ‏בצלאל סמוטריץ' מגיב: "ליצן עם 6 מנדטים שגנב את ראשות הממשלה מבקש לצמצם את ההשפעה הפוליטית של 16 מנדטים. כמה חוסר מודעות במשפט אחד…".

ח"כ אופיר סופר בתגובה: "במסגרת נטישת האידאולוגיה לצד העובדה שאין לו קהל יעד בבחירות, בנט מתחיל לגנוב ללפיד את האידיאולוגיה, עד כה זה נעשה באמצעות שלוחו, מתן כהנא. הבוקר גם בנט לא מסתיר את עמדתו החדשה".

ח”כ ליצמן: ״כשבנט מדבר על הצורך להגביל את ההשפעה החרדית הוא שוכח כמה הוא השתמש בה לצרכיו הפוליטיים ולמען הציבור שהוא ייצג בעבר. בשעתו, בעבר הלא רחוק כשהוא היה זקוק ל״השפעה החרדית״ הוא ידע להתחנן לעזרתה״.

אריה ארליך: ‏בנט, אחד שמחזיק בשישה מנדטים, מדגים דמוקרטיה על פי שיטתו ואומר כעת בוועידת ג'רוזלם פוסט: "אני שמח שיש חרדים, אבל אנחנו צריכים להגביל את ההשפעה הפוליטית שלהם". אחד עם שישה מנדטים מנסה לצמצם השפעה של 16 מנדטים.

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי מגיב: "‏ראש ממשלה לא לגיטימי עם שישה מנדטים, שבכל הסקרים מגרד את אחוז החסימה ומייצג רק את עצמו, רוצה להגביל את השפעת החרדים המייצגים מיליון איש. בנט, לכל הונאה יש סוף. עוד יגיע היום שתוקם ממשלה שתייצג את רצון העם, כולל הציבור החרדי שקיבל בבחירות האחרונות 16 מנדטים".

צפו בוידאו: מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לראשי תוכנת 'שינונון' שביקרו במעונו האם זה מותר בשבת? ומה הפתרון שהם הציעו. כנסו: https://shinunon.co.il/?ref=4

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

Close
Close