2525 - מבזקי חדשות והודעות דוברות

ח"כ דודי אמסלם: "ניסיון מכוער להכפיש את שמי"

הודעה לתקשורת

חה"כ דודי אמסלם בהתראה ודרישה לפני נקיטת הליכים בגין לשון הרע נגד עיתון דה-מרקר וחדשות 12

חה"כ דודי אמסלם הגיש אמש באמצעות עו"ד מוטי שמעון התראה ודרישה לפני נקיטת הליכים בגין לשון הרע נגד עיתון דה-מרקר וקבוצת הארץ כולל המו"ל עמוס שוקן, וכן סגן העורכת והכתב רותם שטרקמן, וכנגד חדשות12, המנכ"ל אבי וייס, עורך 'אולפן שישי' רון ירון, והמגיש דני קושמרו.

ביום 17/11/2021 העיתון דה-מרקר פרסם כתבה פרי עטו של סגן העורכת הראשית, הכתב מר רותם שטרקמן אשר תכנה ותכליתה הם פרסום דיווח שאינו אמת ופרסום דברי לשון הרע המוציאים דיבתו של חבר הכנסת דוד אמסלם רעה.

הגדיל לעשות דני קושמרו ב'אולפן שישי' ב-19/11 והקריא את הכתבה, כולל כל ההטעיות, למרות שיכל היה להגיע להקלטות הספייס, ולומר את האמת.

שני הגופים לא ביקשו את תגובתו של חה"כ אמסלם, כדי לפגוע בו ולגרום לו לנזק, להכפיש את שמו ולהוציא דיבתו רעה.
גם כאשר פורסמו תיקונים והבהרות למיניהם, הם עדיין חטאו לאמת במקרה של חדשות12, ולא הקטינו מהנזק במקרה של דה-מרקר.

במכתב דורש עו"ד מוטי שמעון שנוכח חומרת הדברים, נדרשת מכם, מיידית, התנצלות והכחשה מפורשות ומפורטות בנוסח ובאורח שיוסכמו ועל פי תיאום עם מרשי באמצעותי.

חה"כ דודי אמסלם מדגיש "נעשה כאן ניסיון מכוער להכפיש את שמי, וכתוצאה מהפקרות וביזיון של עיתון דה מרקר וחדשות12, התקשורת חגגה עלי למעלה מ-5 ימים. הדברים שאמרתי היו ברורים לכולם, ההקלטות הועלו ברשת, אבל אנשי תקשורת חסרי אחריות, מצפון או הגינות בסיסית, בחרו להתעלם מהעובדות ומהאמת, ולשים אותי ללעג וקלס. הברירה היחידה שהותירו בפני היא להשיב מלחמה שערה ולהיאבק על שמי הטוב."

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

Close
Close