2525 - מבזקי חדשות והודעות דוברות

בהשקעה של כ-400,000 ₪ – מתקני כושר בבית איל שבעמק הירדן

בהשקעה של כ-400,000 ₪ : נחנכו מתקני הכושר במכון הכושר בבית איל בעמק הירדן

במעמד יו"ר מפעל הפיס אביגדור יצחקי, ראש המועצה האזורית עמק הירדן עידן גרינבאום ואורנה שמעוני מייסדת בית איל, נחנכו מתקני כושר חדשים במכון הכושר בבית איל באשדות יעקב.

בית איל הוא מרכז תרבות, חינוך, בריאות, ספורט והנצחה יחיד במינו שהוקם לזכרו ולאור מורשתו של סגן איל שמעוני שנפל במלחמת לבנון. ייעודו לשלב אנשים עם מוגבלויות עם כל רבדי הקהילה והוא כולל גם את 'ציר ארזי הלבנון' ובו מונצחים 1,398 חללי מלחמות לבנון ונרצחי פעולות האיבה ממחבלים שחדרו מלבנון. בתקופת הקורונה נקלע המרכז לקשיים כלכליים. מפעל הפיס נחלץ לעזרתו בתרומה דרך המועצה האזורית שאפשרה רכישה של 30 מתקני כושר חדשים. בית איל ימשיך לשרת את תושבי עמק הירדן ואזור הצפון כולו.

לדברי עידן גרינבאום ראש המועצה האזורית עמק הירדן "המועצה האזורית שמחה להיות שותפה לפיתוחו של בית איל, מרכז שמהווה מוקד משיכה וגאווה לתושבי עמק הירדן כולם ולמבקרים הרבים מכל רחבי הארץ. אני מבקש להודות לאביגדור יצחקי ומפעל הפיס על ההתגייסות לצידנו לטובת המקום הייחודי שהקימה אורנה שמעוני היקרה, מקום המאפשר שילוב נדיר של אנשים עם מוגבלויות, נכי צה"ל והציבור כולו ואנו נמשיך לתמוך ולפתח אותו גם בהמשך".

"מפעל הפיס גאה להיות שותף למיזם הנפלא בהובלת שותפינו לדרך במועצה האזורית עמק הירדן ובבית איל" אמר יו"ר מפעל הפיס אביגדור יצחקי, "זהו מרכז תרבות, חינוך, בריאות, ספורט והנצחה יחיד במינו ואין לי ספק שהוא יהווה דוגמא ומופת לשילובם של אנשים עם מוגבלויות בקהילה לצד קידום וטיפוח אורח חיים בריא יותר עבורם ועבור כלל תושבי האזור ובכך יכבד את זכרם של החללים והנרצחים המונצחים בבית איל ואת מורשתו של סגן איל שמעוני ז"ל".

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

Close
Close